W dniach od 18 do 20 września odbyły się IV Zawody o Puchar Karpia na terenie "Dużego Stawu"w Starym Sączu. W zawodach brało udział 11 osób, w tym 3 gości z Sądeckiego Klubu Karpiowego, którzy udostępnili klubową część stawu do łowienia. O godzinie 15:00 w piątek odbyło się losowanie stanowisk, a o 17:00 rozpoczęło się łowienie i rywalizacja. W niedzielę zawody zakończyły się o godzinie 15:30. Sponsorami nagród byli: Prezes Koła Szczawnica, V-ce Prezes ds sportu, Sklep karpiowy Cyprius, Dyrektor Łowiska "Duży Staw" Stary Sącz oraz Sądecki Klub Karpiowy.

Pierwsze miejsce zajął Janusz Krupa, który złowił 4 amury i kapria o łącznej wadze 52,40 kg.

Drugie miejsce zajął Krzysztof Luberda - 2 amury i karp łączna waga 24,40 kg, trzecie: Piotr Krupa - 2 amury łączna waga 23 kg.

Kolejne miejsca zajęli:

- czwarte miejsce Tomasz Majerczak - amur 10 kg,

- piąte Adolf Mikrut - amur 8,80 kg,

- szóste Krzysztof Mikrut - amur 8,20 kg,

- siódme Michał Ciesielka - amur 8 kg,

- ósme Jan Baziak - karp 7,40 kg,

- dziewiąte Jacek Mamala - karp 6,80 kg.

Nagrodę za największą rybę otrzymali Janusz Krupa i Piotr Krupa. Obaj złowili amury o wadze 13,20 kg. Nagroda za najmniejszą rybę trafiła do Krzysztofa Luberdy za karpia 4,80 kg.

Galeria zdjęć: